Zespół Szkół w Silnie
 
Strona główna
   

Osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół w Silnie

Nowa podstrona

KLASYFIKACJA UCZNIÓW  ZESPOŁU SZKÓŁ W SILNIE ZA ROK SZKOLNY 2011/2012

SZKOŁA PODSTAWOWA

Wyróżniający się uczniowie w klasach I – III:

klasa I: Mateusz Nagórny, Jakub Kwasigroch, Weronika Dziedzic, Izabela Kryger, Bartłomiej Garwol, Piotr Ott

klasa II: Łukasz Szmagliński, Magdalena Aszyk, Amelia Zabrocka, Eryk Gierszewski

klasa III: Sara Lewandowska, Tobiasz Jeszka, Paweł Dąbrowski, Julia Szymczyk, Marcin Wirkus

Uczniowie klas IV – V , którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem do klasy programowo wyższej:

klasa IV: Konrad Chrapkiewicz, Zuzanna Garwol, Daria Jarosz, Mikołaj Rolbiecki,  Jakub Tulibacki

klasa V: Karol Klinkosz, Szymon Drzewicki

Uczniowie klas VI, którzy ukończyli szkołę podstawową  z wyróżnieniem:

Sandra Antkiewicz, Wiktoria Urowska, Dominik Rolbiecki, Weronika Domeracka

GIMNAZJUM

Uczniowie klas I i II , którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem do klasy programowo wyższej:

Klasa I: brak promocji z wyróżnieniem

klasa II: Anna Aszyk, Magdalena Kiedrowska, Adrian Kołatka, Jakub Miętki

Uczniowie klas III, którzy ukończyli gimnazjum z wyróżnieniem:

klasa IIIa: Sylwia Urowska, Marta Kiedrowska, Emilia Dudzińska, Karolina Kropidłowska, Patrycja Murach, Szymon Rybarczyk, Oliwia Galikowska, Angelika Kuczkowska

klasa IIIb: Martyna Śledzik, Damian Wenda, Patryk Sypniowski

 

Przyznano również Tytuły najlepszym:

NAJLEPSZY ABSOLWENT 

               szkoła podstawowa: Wiktoria Urowska

               gimnazjum: Martyna Śledzik

NAJLEPSZY GIMNAZJALISTA (najwyższy wynik na sprawdzianie, egzaminie gimnazjalnym)

               szkoła podstawowa: Wiktoria Urowska

               gimnazjum: Martyna Śledzik

 NAJLEPSZA SPORTSMENKA (całokształt osiągnięć w cyklu edukacyjnym gimnazjum) -

                    Martyna Śledzi

 

NAJLEPSZY SPORTOWIEC (całokształt osiągnięć w cyklu edukacyjnym gimnazjum) –

                    Damian  Wenda

NAJLEPSZĄ KLASĄ ROKU 2011/2012 – 

            szkoła podstawowa -  klasa IV    wychowawca Hanna Wardyn

            gimnazjum – klasa IIIa   wychowawca Rober Kornatowski

 

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU 2011/2012

Osiągnięcia na szczeblu:

Data

Nazwa konkursu

Organizator

Zajęte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Międzynarodym

 

28. V.2012

XXXIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży

„Moja przygoda w muzeum”

Muzeum Okręgowe Toruń,  Muzeum Historyczno-Etnograficzne w Chojnicach

wyróżnienie i kwalifikacja do finałowego etapu w Muzeum Okręgowym w Toruniu

Grupa II: D. Jarosz IV, M. Zielińska VI

Grupa III: A. Aszyk II, D. Nowicki II

Ogólnopolskim

 

  30.III.2012

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

PZM –  Zespół Szkół  w Silnie

eliminacje gminne – II miejsce

Trzyosobowa reprezentacja:

M. Śledzik III, D. Wenda III,

A. Aszyk II

21.VI.2012

II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Sport jest dobry na wszystko-moja ulubiona dyscyplina sportowa”

Fundacja Skarbowości i. Jana Pawła II pod Patronaten Honorowym Prezydenta Miasta Bydgoszczy Pana Rafała Bruskiego

Wyróżnienie w kategorii klas IV-VI

Z. Garwol  IV

Powiatowym

 

         X.2011

Konkurs plastyczny – Barwy jesieni

Chojnicki Dom Kultury

I miejsce w kategorii gimnazjum: Sandra Korczak III

Wyróżnienie w kategorii sp IV-VI: Jakub Tulibacki IV

27-28.X.2011

Powiatowy Konkurs Recytatorski „EKO-ART.” 2011

Chojnicki Dom Kultury,

Nagroda w kategorii poezji śpiewanej

Z.  Garwol IV

20.X.2011

Poznajemy parki krajobrazowe

Park Narodowy Bory Tucholskie, Zaborski Park Krajobrazowy

Kwalifikacje do etapu rejonowego

 

8. XI. 2011

XII Spotkanie z Pieśnią  i Piosenką Patriotyczną -  Chojnice 2011

Szkoła Podstawowa nr 1 Chojnice

III miejsce kat. Solista kl. 4-6

Z. Garwol IV

   XI. 2011

Konkurs polonistyczny  „Mój Miś” z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia

Miejska Biblioteka Publiczna – Oddział dla Dzieci, Stowarzyszenie Lektura, Punkt Partnerski Sieci Europe Direct działający przy Fundacji Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej

wyróżnienie

M. Rolbiecki  IV

J. Tulibacji  IV

Z. Garwol   IV

9.XII.2011

III Międzyszkolny Konkurs Poezji Śpiewanej „Śladami Stachury”

Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich Chojnice

wyróżnienie

zespół wokalny

   III.2012

Turniej Wiedzy o Kulturze Niemiec

kategoria - muzyka

Patronat – Konsulat Generalny Niemiec w Gdańsku

Inicjator - Stowarzyszenie  na rzecz Lokalnej Przedsiębiorczości

I miejsce

Zespół wokalno-instrumentalny (K. Stanisławska, M. Śledzik, A.Duziak, A. Aszyk, S.Urowska, D. Majer)

30.III.2012

Ogólnopolski Konkurs Poezji Polskiej – etap powiatowy

Chojnicki Dom Kultury – etap powiatowy

w wyróżnionej siódemce ( na 40 uczestników)

K. Kobus

   27.II.2012

Konkurs plastyczny w ramach Białych Wakacji – Ferie 2012

Chojnicki Dom Kultury

nagroda

wyróżnienie

S. Korczak, 

A. Kołatka

24.V.2012

Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków

Szkoła Podstawowa nr 3 Chojnice

 

 

Gminnym

 

8.X.2011

XIX Jesienny Bieg Ekologiczny

ZS Swornegacie

III miejsce – klasyfikacja zespołowa gimnazjum

reprezentacja szkoły

XI. 2011

Konkurs plastyczny „Kosznajderia wczoraj i dziś”

DK Silno

wyróżnienia

 

5.I.2012

Mini-Siatkówka

SP Ogorzeliny

II miejsce

reprezentacja szkoły

12.IV.2012

Wielkanocny Konkurs z Języka Niemieckiego – kartka wielkanocna

SP Ostrowite

III miejsce   i

3 wyróżnienia

Z. Garwol,

F. Porębski, M. Rolbiecki,  E. Szweda

9.V.2012

Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców  SP

SP Ostrowite

VI

 

14.V.2012

XII Gminny Konkurs Ortograficzny pt.”Mini rozgrywki ortograficzne”

SP Ostrowite

I – indywidualne

II - zespołowe

S. Lewandowska

S. Lewandowska, P. Dąbrowski

31.V.2012

V Gminny Konkurs Matematyczno-Informatyczny „Z matematyką i informatyką za pan brat – A jednak się kręci”

Gimnazjum  w Sławęcinie

I miejsce

D. Wenda III, A. Duziak IIIM. Śledzik III

               

 

 

                  

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU 2010/2011

 

1) wrzesień 2010r. – Powiatowy Konkurs Plastyczny „Bohaterowie filmowi z różnych stron świata”

- Jury konkursu postanowiła wyróżnićMonika Klunder, Damian Wenda, Sandra Korczak, Mateusz Gąsiewski.

 

2) październik 2010r. – XVIII Jesienny Bieg Ekologiczny Gminy Chojnice – Swornegacie 2010

- Na III miejsce w klasyfikacji zespołowej zapracowali: Iwona Kruszyńska, Angelika Michalec,  Martyna Śledzik, Łukasz Dąbrowski, Oliwia Galikowska, Bogdan Aszyk, Daria Piechowska, Jan Tulibacki, Jan Schmidt.

 

3) październik 2010r. – Powiatowy Konkurs Plastyczny Barwy Jesieni „Jesienny spacer”-  III miejsce otrzymała – Sandra Korczak.

 

4) listopad 2010r. – XXXII edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Moja     przygoda w Muzeum”- pracę plastyczną Agaty Lewandowskiej wystawiono w Muzeum Okręgowym w Toruniu, a następnie w    Muzeum  Pałacu w Wilanowie.

 

5) listopad 2010r. – XI Spotkanie z Pieśnią  i Piosenką  Patriotyczną

  - III miejsce w kategorii zespół wokalny wyśpiewały: Paulina Łobocka, Karolina Żakowska, Anna Theil,   Dominika Majer, Aleksandra Duziak, Sylwia Urowska.

 

6) grudzień 2010r.  - Wojewódzki Konkurs z Fizyki -  organizator: Pomorski Kurator Oświaty- Marcin Bąk  finalista 

Marcin otrzymał zaproszenie do  podjęcia nauki na etapie ponadgimnazjalnym z:  Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego „Lingwista” objętego opieką naukowo-dydaktyczną Uniwersytetu Gdańskiego oraz    współpracującego z Politechniką Gdańską i Ateneum – Szkołą Wyższą w Gdańsku,  Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej w Gdyni.

 

7) marzec 2011r   -  VII Powiatowy Konkurs „Matematyczno-Przyrodniczy Czar Par”  dla drugich klas gimnazjum                  

 - II miejsce  zdobyła para uczniów klasy IIb: Martyna Śledzik, Damian Wenda

 

8) 16 luty 2011r. - Gminny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

- I miejsce wygrały: Katarzyna Kluza, Angelika Ignakowska, Paulina Łobocka, Małgorzata Warda, Daria Piechowska, Natalia Elrych, Izabela Krystoszek.

 

9) 17 luty 2011r. - Gminny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

  - III miejsce wygrali: Marcin Bąk, Adrian Remiszka, Łukasz Dąbrowski, Sławomir Borowski, Jan Tulibacki, Dawid Schulz, Jacek Przybylski, Tomasz Sala, Damian Wenda.

 

10) 15 marzec 2011r. - Gminny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców

  - I miejsce wygrali: Hubert Krieger, Jan Tulibacki, Łukasz Dąbrowski, Sławomir Borowski, Marcin Bąk, Patryk Kinowski, Adrian Remiszka, Dawid Schulz, Jacek Przybylski.

 

11) 28 marzec 2011r. - Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  - II miejsce wywalczyli: Martyna Śledzik, Damian Wenda, Adrian Remiszka

 

12) 25 marzec 2011r. - VII Powiatowy Konkurs „Matematyczno-Przyrodniczy Czar Par”

  - II miejsce wywalczyli: Martyna Śledzik, Damian Wenda

 

13) kwiecień 2011r. - V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy w Internecie DialNet Master 2011

  - do II etapu zakwalifikowali się:klasa I - A. Kołatka, Sz. Pupel, M. Zwiewka, D. Wera,klasa III - B. Aszyk, Ł. Dąbrowski, J. Schmidt, J. Tulibacki

 

14) kwiecień 2011r. - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Powódź, pożar, dniem czy nocą – straż przychodzi Ci z pomocą” 

  - II miejsce na etapie powiatowym i kwalifikacja do etapu wojewódzkiego - Oliwia Galikowska

 

15) maj 2011r. - Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców 

   - III miejsce wywalczyli:Adrian Remiszka, Marcin Bąk, Dawid Schulz, Patryk Kinowski, Łukasz Dąbrowski, Jan Tulibacki, Bogdan   Aszyk, Kamil Stanisławski, Jacek Przybylski, Kewin Prondzyński, Sławomir Borowski, Damian Wenda, Michał Zwiewka, Arkadiusz Nosiński, Przemysław Skiba

 

16) maj 2011r. - Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne w Chojnicach:

  - I miejsce w pchnięciu kulą - Kamil Stanisławski

  - III miejsce w biegach 4X100m: Angelika Kuczkowska, Paulina Bernaś, Małgorzata Warda, Sylwia Urowska

 

17) 25 maja 2011r. - IV Gminny Konkurs Matematyczno-Informatyczny "Z MATEMATYKĄ I INFORMATYKĄ ZA PAN BRAT"

  - I miejsce - skład zwycięskiego zespołu: Marcin Bąk, Sławomir Borowski, Jan Schmidt, Jan Tulibacki

 

18) 26 maja 2011r. - Powiatowy Konkurs Geograficzny "PALCEM PO POLSCE I EUROPIE"

  - I miejsce - Mateusz Lica

 

19) 19 maja 2011r. -  Szkolny Konkurs Wzorowego Czytania w Języku Niemieckim i Angielskim  Komisja konkursowa nagrodziła:

Język niemiecki

1 miejsce: Martyna Śledzik, Damian Wenda                                                                                                                                                                                        

2 miejsce: Adrian Remiszka, Anna Gałęska                                                                                                                                                                                         

3 miejsce: Manuela Rybarczyk, Sandra Stanisławska

Język angielski

1 miejsce: KlaudiaStanisławska                                                                                                                                                                                                             

2 miejsce: Sławomir Borowski                                                                                                                                                                                                                

3 miejsce: Martyna Erdmann                                                                                                                                                                                                 

wyróżnienie: Małgorzata Warda

 

20) 30 maja 2011r. – Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Moja przygoda w Muzeum”     

- wyróżnienie i kwalifikacja do finałowego etapu w Toruniu:    Monika Klunder IIa, Marta Kiedrowska klasa IIa

21) 2011r. - Powiatowy Konkurs Plastyczny "Aktorzy i gwiazdy współczesnego kina"
- wyróżnienie: Angelika Kuczkowska IIa

22) 9.06.2011r. - Szkolny Konkurs Języka Angielskiego                                                                                                                   

I miejsce - Marcin Bąk                                                                                                                                                           

II miejsce - Sławomir Borowski                                                                                                                                              

III miejsce - Jan Tulibacki

23) 20.06.2011r. - Szkolny Konkurs Karaoke W Języku Obcym

  I miejsce - Barbara Stanka, Anna Aszyk

 II miejsce - Patryk Zygmunt

III miejsce - Paulina Łobocka

wyróżnienia: Sebastian Sawicki, Iwona Kruszyńska

 

 

 

KLASYFIKACJA UCZNIÓW GIMNAZJUM W SILNIE ZA ROK SZKOLNY 2010/2011

Uczniowie klas I i II, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem do klasy programowo wyższej:

klasa Ia: Anna Aszyk, Mikołaj Janikowski, Grzegorz Januszewski, Maciej Januszewski, Mateusz Lica,

                Manuela Rybarczyk

klasa Ib: Magdalena Kiedrowska, Adrian Kołatka, Jakub Miętki

klasa IIa: Sylwia Urowska, Marta Kiedrowska, Emilia Dudzińska, Karolina Kropidłowska, Patrycja Murach,

                 Szymon Rybarczyk, Oliwia Galikowska, Angelika Kuczkowska

klasa IIb: Martyna Śledzik, Damian Wenda, Patryk Sypniowski

 

Uczniowie klas III, którzy ukończyli gimnazjum z wyróżnieniem:

klasa IIIa: Bogdan Aszyk, Marcin Bąk, Paulina Bernaś, Sławomir Borowski, Cezary Bosek,

                  Łukasz Dąbrowski, Agata Lewandowska, Adrian Remiszka, Jan Tulibacki

klasa IIIb: Wioleta Ciborowska, Agata Gałązka, Izabela Krystoszek , Daria Piechowska, Anna Thiel,

                  Małgorzata Warda, Patryk Zygmunt

 

Przyznano również Tytuły najlepszym:

NAJLEPSZY ABSOLWENT   -  Sławomir Borowski;

NAJLEPSZY PRZEDMIOTOWIEC – Marcin Bąk - Laureat konkursu fizycznego ogłoszonego przez Pomorskiego Kuratora Oświaty  (nauczyciel prowadzący – Piotr Synak);

NAJLEPSZY GIMNAZJALISTA (najwyższy wynik na egzaminie gimnazjalnym) – Sławomir Borowski;

NAJLEPSZA SPORTSMENKA (całokształt osiągnięć w cyklu edukacyjnym gimnazjum) - Daria Piechowska

NAJLEPSZY SPORTOWIEC (całokształt osiągnięć w cyklu edukacyjnym gimnazjum) - Dawid Schulz

NAJLEPSZĄ KLASĄ ROKU 2010/2011 Klasa IIIa  (wychowawca Joanna Skonieczna)

 

 

 

 

KLASYFIKACJA UCZNIÓW GIMNAZJUM W SILNIE ZA ROK SZKOLNY 2009/2010

 

Uczniowie klas I i II, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem do klasy programowo wyższej:

klasa Ia: Sylwia Urowska, Marta Kiedrowska, Karolina Kropidłowska, Oliwia Galikowska, Szymon Rybarczyk

klasa Ib: Martyna Śledzik, Damian Wenda

klasa IIa: Sławomir Borowski, Adrian Remiszka, Marcin Bąk, Paulina Bernaś

klasa IIb: Agata Gałązka, Hanna Wiśniewska, Anna Thiel, Małgorzata Warda

 

Uczniowie klas III, którzy ukończyli gimnazjum z wyróżnieniem:

klasa IIIa: Łukasz Żywicki, Anna Galikowska, Bartłomiej Myszk, Paweł Węglewski

klasa IIIb: Marta Nosińska, Joanna Pawłowska, Alicja Myca, Malwina Leszczyńska, Syntia Prondzińska, Mariola Chrapkiewicz, Adriana Synak, Aleksandra Werner, Rafał Duszak, Weronika Bruska

 

Przyznano również Tytuły najlepszym:

NAJLEPSZY ABSOLWENT  (najwyższy wynik z przedmiotów nauczania, aktywne uczestnictwo w życiu szkoły) -  Marta Nosińska;

NAJLEPSZY PRZEDMIOTOWIEC - Marta Nosińska - Laureatka konkursu matematycznego ogłoszonego przez Pomorskiego Kuratora Oświaty  (nauczyciel prowadzący - Jacek Peda);

NAJLEPSZY GIMNAZJALISTA (najwyższy wynik na egzaminie gimnazjalnym) - Łukasz Żywicki;

NAJLEPSZA SPORTSMENKA (całokształt osiągnięc w cyklu edukacyjnym gimnazjum) - Alicja Myca;

NAJLEPSZY SPORTOWIEC (całokształt osiągnięc w cyklu edukacyjnym gimnazjum) - Marcin Kosiedowski.

NAJLEPSZĄ KLASĄ ROKU 2009/2010 Klasa IIIb (wychowawca Piotr Synak)